Мени
Кошничка
Искористете бесплатна испорака за сите нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.
Нова колекција #Runway
Удобност која ве тера
да се движите
Види тука
Дом и градина
Освежување во вашиот двор
во најжешките денови
Нарачај тука
Бесплатна испорака
За нарачки над 1500ден. и тежина до 5кг.
Дозволена замена
Замена во случај на грешка
Безбедно купување
Вашите податоци се целосно заштитени
Брза испорака
на адреса за 2-5 работни дена

Зошто да го изберете Makstore.mk ?

Затоа што веќе 6 години активно заедно со вас го правиме интернет купувањето да биде полесно и поубаво доживување.
Над 170 000 корисници активно ги користат придобивките кои ги нуди Makstore.mk затоа што секое купување
го правиме да биде задоволство.

Понуди кои вреди да ги искористите

Изберете од големата понудата на производи на Makstore.mk за вас и за сите останати членови на семејството. Ви ги изделуваме најатрактивните производи и попусти за последниот период.

Изберете ги нашите брендови

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). ПОЛИТИКА ЗА КОЛАЧИЊА